«

»

Vali DİRİM Hasankadı Beldesinde

Vali Nusret DİRİM, Hasankadı Beldesinde bulunan Okul ve Kamu Kurumlarında bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.
 
İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Osman ASLAN, İl Emniyet Müdürü İsa AYDOĞDU, Hasankadı Belediye Başkanı Zeki ERDOĞAN, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim KAYIŞ, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR ve İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun KOÇ hazır bulundu. 
 

Hasankadı Belediyesinde
 
Hasankadı Belediye Başkanı Zeki ERDOĞAN ve belediye personeli tarafından karşılanan Vali Nusret DİRİM’e  belediye çalışmaları ve yürütülen projeler  hakkında bilgi verildi.

Ayakkabı Dikim Atölyesini  Ziyaret Etti
 
Vali DİRİM, İsa ERDOĞAN isimli vatandaş tarafından Beldede açılan  ve 20 kişiye  istihdam olanağı sağlayan ayakkabı dikim atölyesini ziyaret etti.İşletme sahibinden atölye hakkında bilgi alan Vali DİRİM, istihdama yönelik yaptığı katkıdan  dolayı genç girişimci İsa ERDOĞAN’ı tebrik  etti. 

Beldedeki Okulları Gezdi
 
Vali DİRİM, Hasankadı İlkokulu  ve Ortaokulu ile Hasankadı Çok Programlı Anadolu Lisesinde incelemelerde bulundu.
 
Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Vali DİRİM, öğretmenlerle bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. 

Hasankadı  Jandarma Karakol Komutanlığında İncelemelerde Bulundu
 
Hasankadı  Jandarma Karakol Komutanlığında incelemelerde bulunan Vali DİRİM’e  İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb.Osman ASLAN tarafından  Beldenin asayiş durumu hakkında  bilgi verildi. 

Hasankadı Aile Sağlığı Merkezinde Yetkililerden Bilgi Aldı
 
Vali DİRİM, İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Hasankadı Aile Sağlığı  Merkezinde incelemelerde bulundu.
 
İncelemeler sırasında Bartın İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun KOÇ ve yetkililerden bilgi alan Vali DİRİM, ardından Aile Sağlığı Merkezinde görevli Doktor ve Sağlık çalışanları ile bir araya gelerek sohbet etti.
 
Aile Sağlığı Merkezindeki  vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Vali DİRİM ardından Belde Merkezinde bulunan vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinledi. 

Yapımı Devam Eden Hasankadı İmam Hatip Ortaokulunu  İnceledi
 
Hasankadı Beldesinde 2017-2018 eğitim öğretim yılında açılması planlanan ve  yapımında sona yaklaşılan İmam Hatip Ortaokulunda incelemelerde bulunan Vali DİRİM, İl Özel İdaresi Genel  Sekreteri İbrahim KAYIŞ ve İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar DEMİR’den bilgi aldı.